Мар’янівська громада
Волинська область, Луцький район

Зайнятість населення

Нові можливості в умовах карантину

Алла Степко, після закінчення Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, де здобула освіту перекладача, звернулася до Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості у пошуку роботи. Фахівець центру зайнятості надала дівчині весь спектр послуг служби зайнятості, ознайомила з можливістю здобуття нових професійних компетенцій онлайн-платформі Coursera для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Дівчина вирішила використати цей шанс та  зареєструвалась на платформі за спеціальністю Teach English now! Foundational principles (Навчай англійської зараз! Основоположні принципи) від Arizona State University (Державного Університету Аризони). По закінченню курсу Алла отримала безкоштовний сертифікат та ділиться своїми враженнями:

10:17 17.08.2020

Семінар на тему: "Ризики нелегальної трудової міграції"

В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, сьогодні в Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: "Ризики нелегальної трудової міграції". На захід запросили начальника Горохівського бюро правової допомоги  Мар’яну Чмихало.

10:00 06.08.2020

На продовження роботи в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, сьогодні фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості спільно зі спеціалістом управління соціального захисту населення Горохівської районної державної адміністрації провели виїзну акцію. Захід відбувся на території автобусної станції міста.

09:57 06.08.2020