Зайнятість населення

До уваги громадян !

14 квітня 2021 року Урядом внесено зміни до Порядку призначення житлових субсидій. У травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюватиметься всім домогосподарствам без винятку лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Звертаємо увагу, що житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у травні-вересні 2021 року, буде призначатися, починаючи з травня 2021 року. Протягом травня-вересня 2021 року документи, необхідні для призначення житлової субсидії, будуть прийматися від громадян у сільській місцевості – уповноваженими особами, визначеними виконавчими органами ради територіальної громади та структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій - також у паперовому вигляді; у містах заяви прийматимуть лише ЦНАПи. Заява і декларація можуть бути надіслані поштою на адресу структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації або в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія», офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.

13:29 30.04.2021

Нові можливості в умовах карантину

Алла Степко, після закінчення Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, де здобула освіту перекладача, звернулася до Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості у пошуку роботи. Фахівець центру зайнятості надала дівчині весь спектр послуг служби зайнятості, ознайомила з можливістю здобуття нових професійних компетенцій онлайн-платформі Coursera для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Дівчина вирішила використати цей шанс та  зареєструвалась на платформі за спеціальністю Teach English now! Foundational principles (Навчай англійської зараз! Основоположні принципи) від Arizona State University (Державного Університету Аризони). По закінченню курсу Алла отримала безкоштовний сертифікат та ділиться своїми враженнями:

10:17 17.08.2020