Соціальний захист населення

ІНФОРМУЄМО!

02 лютого 2021 року в обласній раді відбулася зустріч з членами громадської організації «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» Волинської області. Представники ГО висловили свої пропозиції щодо покращення і удосконалення роботи, яка проводиться в області у рамках Регіональної програми підтримки учасників антитерористичної операції/ООС та членів їхніх сімей на 2020-2022 роки, а також Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2019-2022 роки. У ході зустрічі порушувалися проблемні питання, які потребують вирішення на місцевому рівні.

11:50 24.02.2021

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги отримувачів соціальних допомог, субсидій, пільг та інших соціальних виплат Мар’янівської селищної ради (територіальної громади)!!!

16:49 18.02.2021