Мар’янівська громада
Волинська область, Луцький район

Розміщення реклами на території смт. Мар’янівка

МАР’ЯНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ГОРОХІВСЬКОГО  РАЙОНУ   ВОЛИНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ          проект

«____»______ 2018 року                                                                 смт. Мар'янівка                                            №_____

Про затвердження Положення про  порядок

Розміщення  реклами  на  території  смт.  Мар’янівка

Відповідно  до  Закону  України  «Про  рекламу», Постанови   Кабінету  Міністрів України від 27.12.2003 року №2067 «Про  затвердження  типових  правил розміщення  зовнішньої  реклами»   із   внесеними  змінами   згідно  з  постановою Кабінету  Міністрів  України №1173 від  16.12.2015 року, керуючись    Законом   України  «Про місцеве   самоврядування в  Україні» селищна рада,-

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про порядок розміщення  реклами на  території  смт.  Мар’янівка, згідно з додатком №1 (додається).
  2. Затвердити  Порядок  визначення  розміру  плати  за  тимчасове  використання місць,   згідно із  додатком №2 (додається).
  3. Затвердити   Методику  розрахунку  площі  місця   розташування  рекламних  конструкцій,  згідно із  додатком №3 (додається).
  4.  Дане рішення  опублікувати  на   офіційному  сайті Мар’янівської селищної  ради.

5. Контроль  за  виконання  даного  рішення  покласти   на  постійну  депутатську  комісію селищної  ради  з питань   місцевого  бюджету ,  соціально-економічного  та  культурного  розвитку.

Селищний  голова:                                                                                                                              Климчук М.Б.