Пам'ятка для населення

МОЗ затвердив перелік професій, для яких вакцинація від КОВІДУ – обов'язкова

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

12:33 08.10.2021

ХАРЧОВЕ ОТРУЄННЯ

З настанням теплого періоду значно зростає вірогідність захворювання кишковими інфекціями.

17:30 20.05.2021

Чадний газ

Чадний газ (оксид вуглецю, хімічна формула СО) – газ без кольору, запаху, смаку, горить синім полум’ям до утворення вуглекислого газу (діоксиду вуглецю – СО2). В атмосферу чадний газ потрапляє у складі вулканічних і болотних газів, у результаті лісових та степових пожеж, а також виділяється мікроорганізмами, рослинами, тваринами і людиною. Природний рівень концентрації СО в атмосфері становить 0,01 – 0,9 мг/м3 . 13% загальної емісії чадного газу в атмосфері утворюється внаслідок людської діяльності: виплавка та переробка металів, вуглевидобуток, спалювання палива, вибухові роботи, більше половини його доводиться на частку автотранспорту – вміст СО у вихлопних газах може досягати 12%.

17:30 20.05.2021