Мар’янівська громада
Волинська область, Горохівський район

Мар’янівська селищна рада оголошує громадське обговорення

Мар’янівська селищна рада оголошує громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території  земельної ділянки площею 0,5289га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (обслуговування школи), яка розташована по вул.Шкільна, 1 в с.Широке Горохівського району Волинської області з метою аналізу існуючої забудови та розробки варіанту планувальної структури з уточненням та встановленням меж земельної ділянки.

12:45 23.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ по питанню розміщення Полігону твердих побутових відходів.

16:12 15.06.2020

До уваги жителів громади

Створення сімейного фермерського господарства без набуття статусу юридичної особи у формі фізичної особи-підприємця згідно статті 8 -1 Закону України «Про фермерське господарство» особа може організувати особисто згідно декларації, або спільно з членами її сім’ї на підставі договору про створення сімейного фермерського господарства.

11:58 11.01.2020