Мар’янівська громада
Волинська область, Горохівський район

Оголошення

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторних актів – Рішення Мар'янівської селищної ради щодо встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій  від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Мар'янівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного  акта – рішення Мар'янівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік» з додатками,  а саме: ставки  та пільги  із сплати  земельного податку, ставки та пільги із сплати  податку  на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки та ставки єдиного податку.

14:18 08.05.2020