Волинські податківці запросили на День відкритих дверей студентів Луцького національного технічного університету

Дата: 11.10.2021 15:35

З ініціативи управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу податкової служби Волині започатковано низку заходів зі студентами волинських вишів. Майбутнім спеціалістам фінансово-економічного спрямування розповідають про переваги працевлаштування в органах державної влади та інформують про особливості діяльності Державної податкової служби України.

Днями волинські податківці зустрілися зі студентами Луцького національного технічного університету – здобувачам освітніх програм «облік і оподаткування», «фінанси, банківська справа та страхування», «менеджмент».

Начальник управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Головного управління ДПС у Волинській області Наталія Куструба зазначила, що безпосереднє спілкування з молоддю – гарна нагода поінформувати про діяльність податкової служби в цілому та запропонувати випускникам вишів застосувати свої знання і навички на державній службі.

«Залучення ініціативної молоді до роботи в органах ДПС – одне з пріоритетних завдань  кадрової політики. Ми бачимо, що молоді люди, котрі зараз у нас працюють, відповідають високим вимогам держслужби. Більш того, їх знання, енергія та цілеспрямованість – основа для подальшого професійного зростання. Тож ми запрошуємо стати частиною колективу волинських податківців студентів, котрі нині закінчують навчання за економічним напрямком», - наголосила студентській аудиторії начальник управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Наталія Куструба

Посадовець підкреслила, що кожен, хто планує пов’язати своє професійне життя з роботою в органах ДПС, повинен пройти визначений законом конкурсний відбір і запропонувала ознайомитися з вакансіями на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС за посиланням career.gov.ua.

Про особливості роботи окремих підрозділів інформували представники підрозділів контролю за підакцизними товарами (начальник управління Наталія Єлова), по роботі з податковим боргом (начальник управління Ірина Савелькіна), податкового аудиту (фахівець управління Олександр Тимощук).

Заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк, звертаючись до учасників зустрічі, наголосив, що Державна податкова служба – сучасний сервісний орган, який пропонує платникам податків якісний податковий супровід та зручний формат спілкування.

«Як прогресивні молоді люди, котрі активні в Інтернет-просторі та знайомі з інформаційними технологіями, ви можете дізнатися про роботу податківців із FACEBOOK та Telegram-каналу. Веб-портал ДПС і субсайти головних управлінь у кожній області щоденно публікують важливу для кожного платника інформацію щодо податкових змін та підсумків роботи. Електронний кабінет - це основний ресурс, за посередництвом якого відбувається спілкування, інформування, листування та звітування платників без особистого контакту з податковим інспектором. Електронні сервісні новації ДПС мають чимало прихильників серед платників податків. А це означає, що податкова служба – сучасна та ефективна державна структура», - підкреслив Сергій Кондратюк.

Фото по темі:

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                                                                                                Сергій КОНДРАТЮК