Проведено обстеження сімей

Дата: 07.10.2021 11:25

Спеціалістом служби у справах дітей, соціальним працівником відділу соціального захисту населення Мар’янівської селищної ради продовжується здійснення обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

06.10.2021 року здійснено виїзд у с. Галичани та с.Новий –Зборишів, до якого долучилася староста сіл за місцем проживання сімей. В ході роботи обстежено умови проживання та утримання дітей в 3 сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах. Особлива увага приділялася їх готовності до осінньо-зимового періоду.

Також спеціалістами надано консультації, щодо можливих видів соціальних послуг, державних допомог сім’ям з дітьми, поради та зауваження щодо належного виконання батьківських обов’язків, забезпечення повноцінних умов проживання дітей.