30 вересня – День усиновлення

Дата: 30.09.2021 16:21

Щороку 30 вересня  в Україні відзначають День усиновлення яке співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і, мабуть, не випадково. Святий обов’язок дорослих – зробити все можливе, щоб кожна  дитина зростала в сім’ї, любові і достатку.
     Доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наше спільне завдання, обов’язок суспільства, держави.

Дітям, які втратили родину може допомогти кожен небайдужий. Одні – усиновлять і виховають дитину, інші – допоможуть дитині знайти батьків, треті – нададуть фахову консультацію тим, хто хоче усиновити або тим, хто вже усиновив і стикнувся з проблемами. Основне, щоб ми всі намагалися допомогти кожній дитині вирости у любові та повазі.

Громадяни, які бажають усиновити дитину, можуть звернутися за попередньою консультацією до служби у справах дітей Мар’янівської селищної ради за адресою: смт. Мар’янівка, вул. Незалежності, 26 (І поверх, головний спеціаліст служби – Повзун Ольга).