Рішення позачергової сесії № 17 від 12 серпня 2021 року

Дата: 12.08.2021 17:07

Реєстрація депутатів (Перше пленарне засідання), Реєстрація депутатів (друге пленарне засідання)

Поіменне голосування 17/1-20, 17/21-22

1. Про затвердження порядку денного ХVІІ (сімнадцятої) позачергової сесії селищної ради восьмого скликання.
  2. Про внесення змін до рішення Мар’янівської селищної ради від 23 грудня 2020 № 4/2 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік». Пояснювальна записка
  3. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення окремих категорій населення  Мар’янівської селищної ради на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23.12.2020 №4/6.
  4. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 24.12.2019 №59/11/11.
  5. Про внесення змін до Програми розвитку культури у Мар’янівській  селищній раді на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 23.06.2021 №13/3.
  6. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин Мар’янівської селищної ради на  2020?2022 роки, затвердженої рішенням селищної ради від 24.12.2019 №59/11/10.
  7. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Мар’янівської селищної ради на 2021-2025 роки.
  8. Про передачу комунального майна Мар'янівської селищної ради в оперативне управління та на баланс відділу освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Мар'янівської селищної ради.
  9. Про внесення змін до затверджених Статутів  закладів загальної середньої освіти Мар’янівської селищної  ради Луцького району Волинської області.
  10. Про затвердження Положення про Почесну грамоту та Подяку  Мар’янівської селищної ради.
  11. Про затвердження Положення про відділ містобудування та архітектури, комунальної власності, інвестицій Мар’янівської селищної ради.
  12. Про затвердження Положення про відділ організаційно - кадрової та правової роботи Мар’янівської селищної ради.
  13. Про затвердження Положення про відділ  земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища Мар’янівської селищної ради.
  14. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та господарської діяльності Мар’янівської селищної ради.
  15. Про затвердження  Положення  про сектор з питань мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту Мар’янівської селищної ради.
  16. Про набуття повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  17. Про затвердження Переліку адміністративних послуг відділу «Центр надання адміністративних послуг» Мар’янівської селищної ради.
  18. Про присвоєння селищному голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування.
  19. Про затвердження розпоряджень голови виданих в міжсесійний період.
  20. Про розгляд претензій Товариства з обмеженою відповідальністю «Екосервіс Волинь», Товариства з обмеженою відповідальністю «Українська теплогенеруюча компанія «Еско-Волинь», Товариства з обмеженою відповідальністю «Західукрпостач».

Протокол № 17 (перше пленарне засідання)

21. Про затвердження порядку денного із змінами.

22. Щодо запровадження мораторію на зростання вартості природного газу та електроенергії.

23. Щодо вилучення із законопроекту №5600 про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень норми про зниження з 2 гектарів до 0,5 гектара земельної площі, дохід від продажу врожаю з якої не оподатковується.

Протокол № 17 (друге пленарне засідання)