Рішення позачергової сесії № 15 від 09 липня 2021 року

Результати голосування 1-5

Поіменне голосування 6-10

Результати голосування 11-18

1. Про затвердження порядку денного ХV (п’ятнадцятої) позачергової сесії селищної ради восьмого скликання.
  2. Про затвердження ставок єдиного податку з 2022 року на території Мар’янівської селищної ради.
  3. Про встановлення ставок податку на нерухоме  майно,  відмінне  від  земельної  ділянки,  для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості з 2022 року на території Мар’янівської селищної ради.
  4. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку з 2022 року на території Мар’янівської селищної ради.
  5. Про затвердження  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  6. Про затвердження  Програми  фінансової підтримки КП «Горохівська  багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради» на 2021 рік.
  7. Про утворення юридичної особи -  комунальний заклад «Центр надання культурних послуг Мар’янівської селищної ради».
  8. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посади керівника комунального закладу «Центр надання культурних послуг Мар’янівської селищної ради».
  9. Про затвердження Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників комунальних підприємств, установ та закладів, Положення про проведення конкурсу на зайняття посад керівників комунальних підприємств, установ та закладів та форми контракту з керівником комунального підприємства, установи, закладу.
  10. Про створення юридичної особи - відділу освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Мар'янівської селищної ради та затвердження Положення про відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я Мар'янівської селищної ради.
  11.  Про нову структуру та загальну чисельність апарату Мар’янівської селищної ради та структурних підрозділів виконавчих органів. Додаток
  12. Про створення закладу загальної середньої освіти «Опорний  заклад «Мар’янівський ліцей» Мар’янівської селищної ради Луцького  району Волинської області» та його філії.
  13. Про прийняття у комунальну власність Мар’янівської територіальної громади шкільного автобуса БОГДАН, модель А-091, з комунальної власності Прилісненської сільської ради Волинської області.
  14. Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Мар’янівської селищної ради.
  15. Про внесення змін до рішення Мар’янівської селищної ради від 23 грудня 2020 № 4/2 «Про бюджет селищної територіальної громади на 2021 рік».
  16.  Про затвердження розпоряджень голови виданих в міжсесійний період.
  17. Про встановлення ставок та пільг зі сплати транспортного податку з  2022 року.
  18. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Мар’янівської селищної ради на 2021-2022 роки затвердженої рішенням селищної ради від 23.12.2020 № 4/10.