Профілактична робота в школі

Дата: 21.05.2021 15:52

Цікавою і пізнавальною пройшла зустріч поліцейського офіцера Мар’янівської громади (Ігор Мельничук), в.о. начальника служби у справах дітей Марянівської селищної ради (Ольга Повзун) з учнями молодших класів Мар’янівської ЗОШ І-ІІІ ступеня.

В рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху офіцер поліції провів з дітьми бесіду щодо правил безпеки пішоходів, пояснив правила дорожнього руху. Працівник служби розповіла школярам про їх основні права та обов’язк, про поведінку під час навчання та літніх канікул, які невдовзі настануть. Крім того дітям наголошено про особливості поводження на водоймах під час літнього сезону.

Учасники даного заходу залишилися задоволені, дітям було надано можливість побувати в салоні та сфотографуватися із службовим транспортом поліцейського.