Відвідування сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 27.04.2021 18:01

26 квітня 2021року в. о. начальника служби у справах дітей (О.Повзун) спільно з поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Луцького РУ поліції ГУНП (І.Мельничук), інспектором сектору ювенальної превенції сектору превенції Луцького РУП ГУНП у Волинській області (С.Лапків) здійснено виїзди на території сіл Галичани та Новий-Зборишів, крім того зі старостою Цегівського старостинського округу(Я. Лем)  на території с. Широке та с. Борочиче, метою яких було відвідати дітей, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час заходу з усіма батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність згідно чинного законодавства та недопущення випадків вчинення насильства в сім’ї. Окремим з них наголошено на необхідності створення та забезпечення повноцінних умов проживання дітей