Склад Мар'янівської селищної ради

Дата: 27.02.2021 15:25

МАР'ЯНІВКА - селище міського типу Луцького району Волинської області. Знаходиться  на півдні Волинської області  на віддалі 58 км від районного центру  м. Луцьк, розташоване  на річці Гнила Липа, яка є притокою річки Стиру. Має автобусне  сполучення з м. Львів, Тернопіль, Луцьк, Берестечко, Горохів.Залізничне сполучення з м. Львів, Луцьк, Чернівці.

Населення 2706 осіб, переважно українці. Входить до складу Мар'янівської селищної ради. Займає площу 289 га.

Архівні документи свідчать, що селище почало існувати  в 1921 році.

Згідно Закону України № 157-19 від 5.02.20015 року Мар’янівська територіальна громада утворена в рамках адміністративно - територіальної реформи в Україні шляхом добровільного об’єднання  чотирьох селищних рад  30 червня 2019 р.

До складу Мар’янівської селищної ради  увійшли  Мар’янівська селищна і три сільських ради: Цегівка, Бранівська, Бужанівська. Утворення громади не було передбачене перспективним планом формування громад на Волині.

Громада стала першою  об’єднанню громадою у Горохівському районі. На основі Закону України №  562-ІХ від 16.04.2020 року «Про внесення змін до деяких законів  України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад»  до Маря’нівської ради  долучилась Галичанська і  Скригівська сльські ради.

25 жовтня 2020 року пройшли вибори до всіх територіальних громад України.  Головою Мар’нівської  селищної ради 2019 р. був обраний  Басалик Олег Володимирович, на виборах 2020 року кандидатура Басалика О.В. з вагомим відривом від претендентів отримала  підтримку виборців.

СКЛАД МАР'ЯНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ:

Мар'янівська селищна рада.

Бранівська сільська рада: с. Брани, с. Борисковичі, с. Довгів.

Бужанівська сільська рада: с. Бужани, с. Ржищів.

Цегівська сільська рада: с. Цегів, с. Борочиче, с. Широке.

Скригівська сільська рада: с. Скригове, с. Пильгани.

Галичанська сільська рада: с. Галичани, с. Хмельницьке, с. Новий Зборишів.

СТАРОСТИНСЬКІ ОКРУГИ:

Бранівський: с. Брани, с. Борисковичі, с. Довгів.

Бужанівський: с. Бужани, с. Ржищів, с. Скригове, с. Пильгани.

Цегівський: с. Цегів, с. Борочиче, с. Широке.

Галичанський: с. Галичани, с. Хмельницьке, с. Новий Зборишів.

По території громади проходять дороги  Т 0302, 0030210, 0030211, 0030212, 0030214, залізничний шлях  Ківерці – Підзамче (Рівненська дирекція залізничних перевезень Львівської залізниці),  розташована залізнична станція Горохів-2., Галичани, Брани.