Соціально-профілактична робота

Дата: 25.02.2021 14:20

24 лютого фахівцем із соціальної роботи відділу соціального захисту населення спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей Мар’янівської селищної ради та старостою Бранівського старостинського округу здійснено виїзд у населені пункти з метою обстеження та здійснення контролю за умовами проживання та виховання дітей в сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З членами родин проведено профілактично-роз’яснювальну роботу згідно чинного законодавства щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність. Дорослим було наголошено про створення сприятливих умов для виховання та розвитку дітей в родині.

Також здійснено заходи соціально-психологічної підтримки особи з числа дітей-сиріт, проведено бесіди з метою формування позитивної поведінки і самооцінки, вміння розв’язання конфліктів, планування сім’ї. Надано консультації з питань формування соціально-побутових умінь і навичок в плануванні сімейного бюджету, веденні домашнього господарства, здійснення покупок та планування дозвілля тощо.