Проведено профілактичну роботу

Дата: 18.01.2021 17:04

З метою перевірки умов проживання та виховання дітей в сім’ях, що опинилися в складних , 15 та 16 січня 2021 року головним спеціалістом служби у справах дітей Мар’янівської селищної ради спільно з поліцейським офіцером громади сектору взаємодії з громадами відділу превенції Луцького РУ поліції ГУНП (І.Мельничук) та старостою Бранівського старостинського округу на території сіл Брани, Галичани та селища Мар’янівки було проведено профілактичний захід.

Під час здійснення заходу відвідано 7 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З батьками проведена профілактично-роз’яснювальна робота щодо належного виконання батьківських обов’язків, попереджено про правову відповідальність згідно чинного законодавства та недопущення випадків вчинення насильства в сім’ї.

Також окремим сім’ям, діти з яких перебувають на обліку в службі у справах дітей роздано продуктові набори, придбані та підготовлені службою у справах дітей Горохівської райдержадміністрації.

Головний спеціаліст

служби у справах дітей

дітей Мар’янівської селищної ради                                                    Ольга Повзун