Мар’янівська громада
Волинська область, Луцький район

Нові можливості в умовах карантину

Дата: 17.08.2020 10:17

Алла Степко, після закінчення Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, де здобула освіту перекладача, звернулася до Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості у пошуку роботи. Фахівець центру зайнятості надала дівчині весь спектр послуг служби зайнятості, ознайомила з можливістю здобуття нових професійних компетенцій онлайн-платформі Coursera для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці. Дівчина вирішила використати цей шанс та  зареєструвалась на платформі за спеціальністю Teach English now! Foundational principles (Навчай англійської зараз! Основоположні принципи) від Arizona State University (Державного Університету Аризони). По закінченню курсу Алла отримала безкоштовний сертифікат та ділиться своїми враженнями:

«Це новий досвід для мене! Сайт автоматично створює розклад кожного уроку і кінцеву дату. Курс побудований із модулів, кожен з яких містить три відео уроки та завдання до них, наприкінці кожного модуля пишеться розгорнута відповідь на питання з теми. Роботу я відсилала на перевірку до одногрупників. А я в свою чергу теж перевіряла роботи мінімум трьох одногрупників і писала кожному відгук. Тобто спілкування відбувалося лише між студентами, ми оцінювали один одного. В кінці курсу іспиту як такого нема, є лише тести в кінці кожного модуля. Відео короткі, викладачі досить доступно пояснюють, з позитивом. Інформація лише та, що потрібна. Тому проходити курс було одним задоволенням. Курс, який я вибрала є одним із двох, після проходження яких можна отримати сертифікат TESOL. Тому я з радістю пройду і другу частину.   Дуже вдячна службі зайнятості за таку можливість. Маю надію, що отриманні сертифікати значно підвищать рейтинг мого резюме та посприяють швидшому працевлаштуванню».

Отож не втратьте і Ви свій шанс! Якщо Ви зареєстрований безробітний,  реєструйся на будь-які курси Coursera до 30 вересня, пройди  навчання до кінця року та отримай безкоштовно сертифікат!!!