Мар’янівська громада
Волинська область, Луцький район

Семінар на тему: "Ризики нелегальної трудової міграції"

Дата: 06.08.2020 10:00

В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, сьогодні в Горохівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: "Ризики нелегальної трудової міграції". На захід запросили начальника Горохівського бюро правової допомоги  Мар’яну Чмихало.

Провідний фахівець з профорієнтації Наталя Івашко звернула увагу учасників на основні ризики, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування за кордоном. Нелегальне працевлаштування за кордоном та торгівля людьми є поширеним явищем сьогодення. Погодившись на нелегальну роботу, можна стати жертвою торгівлі людьми або трудової експлуатації.  Обираючи таку роботу за кордоном, ми ризикуємо оскільки нелегальна праця обмежує людину в правах на захист.

Мар’яна Чмихало наголосила на основних засадах правової захищеності, надала  поради про те, як захистити себе, їдучи за кордон та повідомила номери телефонів гарячих ліній, на які можна телефонувати у разі потреби.

Під час семінару присутні переглянули соціальні відеоролики з протидії торгівлі людьми та  отримали інформаційні буклети з телефонами «Гарячої лінії».