Мар’янівська громада
Волинська область, Луцький район

Дата: 06.08.2020 09:57

На продовження роботи в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, сьогодні фахівці Горохівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості спільно зі спеціалістом управління соціального захисту населення Горохівської районної державної адміністрації провели виїзну акцію. Захід відбувся на території автобусної станції міста.

Перехожих, гостей міста ознайомили з законодавчими засадами та можливостями легального працевлаштування громадян України за кордоном і в Україні, наголошували на можливостях шахрайства при нелегальному працевлаштуванні, економічній експлуатації та торгівлі людьми.

Основним завданням акції було  не лише поінформувати людей про ризики потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, а й докласти максимум зусиль, щоб люди працевлаштовувалися в Україні, адже в нас достатньо вакансій, які потребують укомплектування кваліфікованими кадрами.  Мешканцям міста  та   району    пропонувались  актуальні вакансії, які на даний час є у базі філії  у сприянні  працевлаштуванню.