Мар’янівська громада
Волинська область, Горохівський район

Мар’янівська селищна рада оголошує громадське обговорення

Дата: 23.07.2020 12:45

Мар’янівська селищна рада оголошує громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території  земельної ділянки площею 0,5289га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (обслуговування школи), яка розташована по вул.Шкільна, 1 в с.Широке Горохівського району Волинської області з метою аналізу існуючої забудови та розробки варіанту планувальної структури з уточненням та встановленням меж земельної ділянки.

Замовник – Мар’янівська селищна рада

Виконавець – ТОВ «АБ СПЕЦПРОЕКТ»

Підстави розроблення – рішення Мар’янівської селищної ради  від 05.06.2020 №64/16/10/85 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території».

Місце ознайомлення  з проектом містобудівної документації – смт. Мар’янівка, вул. Незалежності, 26, 1 поверх, кабінет відділу земельних ресурсів Мар’янівської селищної ради.

Порядок і час ознайомлення – вівторки і четверги місяця.

телефон для довідок:  0972881531

Пропозиції (зауваження) – відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом до Мар’янівської селищної ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проведення громадських слухань – 25.08.2020 року, об 11:00 год в залі засідань Мар’янівської селищної ради, що знаходиться на 2 поверсі по вул. Незалежності, 26 в смт.Мар’янівка, Горохівського району Волинської області.

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень розроблення детального плану території  земельної ділянки площею 0,5289га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (обслуговування школи), яка розташована по вул.Шкільна, 1 в с.Широке Горохівського району Волинської області з метою аналізу існуючої забудови та розробки варіанту планувальної структури з уточненням та встановленням меж земельної ділянки (подаються громадянами у письмовому вигляді із  зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил).

Детальний план Завантажити