ГУ ДПС у Волинській області

До уваги платників акцизного податку! Інформуємо про контрольні заходи з реєстрації акцизної накладної в зв’язку з доопрацюванням програмного забезпечення

У зв’язку з доопрацюванням програмного забезпечення з приймання та обробки накладних «Акцизна накладна», яке почало діяти з 08.09.2021, управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Волинській області інформує про контрольні заходи з реєстрації акцизної накладної, зокрема:

20:29 21.09.2021

Яким чином заповнити повідомлення за ф. № 20-ОПП у разі придбання/оренди СГ малоцінних необоротних матеріальних активів, пов’язаних з оподаткуванням?

У разі, якщо малоцінні необоротні матеріальні активи, якими володіє/користується суб’єкт господарювання, призначені для ведення господарської діяльності та фізично розміщені у приміщеннях платника податків (офіси, склади, гаражі, магазини, місця зберігання тощо), про які повідомлено контролюючі органи як про об’єкт оподаткування, то керуючись принципом укрупнення інформації надавати окремо відомості про них не потрібно.

14:17 10.09.2021

Із доходів волинян до бюджетів спрямовано 3,5 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб

Упродовж січня-серпня 2021 року з легальних доходів волинян до бюджетів усіх рівнів спрямовано 3 мільярди 541 мільйон гривень ПДФО. Сума сплаченого податку на доходи фізичних осіб в області перевищує минулорічні показники на 26,1 відсотка.

14:16 10.09.2021

На території Володимир-Волинського району для потреб армії сплачено майже 4,8 мільйона гривень військового збору

Упродовж січня-серпня 2021 року з легальних доходів мешканців Володимир-Волинського району до держбюджету надійшло 4,8 мільйона гривень військового збору.

14:13 10.09.2021