ГУ ДПС у Волинській області

Чи є платником податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фізична особа, яка має право власності на нежитлове приміщення як ФОП?

Цивільним кодексом України визначено, що суб’єктами права приватної власності є фізичні та юридичні особи. Фізичні особи можуть бути власниками будь-якого майна, в тому числі і нерухомого майна комерційного призначення, за винятком окремих видів майна, які відповідно до закону не можуть їм належати, - інформують у Головному управління ДПС у Волинській області.

17:39 17.11.2021

Юридична особа сплачує земельний податок до моменту припинення права власності на земельну ділянку

У разі відчуження юридичною особою протягом року земельної ділянки, яка перебувала у її власності, земельний податок сплачується за фактичний період перебування земельної ділянки у власності такої особи – до дати реєстрації припинення юридичною особою речового права на земельну ділянку у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.     Відповідно до п. 286.1 ст. 286 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

17:38 17.11.2021

Які відомості зазначає ЮО, яка обирає ЄП третьої групи, в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування?

Форма заяви про застосування спрощеної системи оподаткування затверджена наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 № 308 «Про затвердження форм заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, розрахунку доходу за попередній календарний рік, запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та витягу з реєстру платників єдиного податку».

10:41 20.10.2021

Кредитним спілкам необхідно застосовувати РРО при прийнятті чи видачі вкладів своїм членам

Кредитні спілки зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО (далі – ПРРО) при проведенні розрахунків за надані фінансові послуги з прийняттям/видачею готівкових коштів.

14:31 18.10.2021

Волинські податківці зустрілися з представниками ОТГ

13 жовтня, у Горохівській міській раді пройшла робоча зустріч начальника управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Волинській області Руслани Дайнеги і начальника Горохівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС У Волинській області Оксани Кондратюк з представниками Горохівської, Мар’янівської, Берестечківської територіальних громад.

14:29 18.10.2021