ГУ ДПС у Волинській області

Які відомості зазначає ЮО, яка обирає ЄП третьої групи, в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування?

Форма заяви про застосування спрощеної системи оподаткування затверджена наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 № 308 «Про затвердження форм заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, розрахунку доходу за попередній календарний рік, запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та витягу з реєстру платників єдиного податку».

10:41 20.10.2021

Кредитним спілкам необхідно застосовувати РРО при прийнятті чи видачі вкладів своїм членам

Кредитні спілки зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО (далі – ПРРО) при проведенні розрахунків за надані фінансові послуги з прийняттям/видачею готівкових коштів.

14:31 18.10.2021

Волинські податківці зустрілися з представниками ОТГ

13 жовтня, у Горохівській міській раді пройшла робоча зустріч начальника управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Волинській області Руслани Дайнеги і начальника Горохівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС У Волинській області Оксани Кондратюк з представниками Горохівської, Мар’янівської, Берестечківської територіальних громад.

14:29 18.10.2021

Які активи не можуть бути об’єктами декларування зі збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Головне управління ДПС у Волинській області інформує, що відповідно до п. 5 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктами декларування не можуть бути:  а) активи фізичної особи, одержані (набуті) декларантом внаслідок вчинення діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, крім кримінальних правопорушень або інших порушень законодавства, пов’язаних із:

15:33 11.10.2021