Мар’янівська громада
Волинська область, Луцький район

Фонд соціального страхування інформує

До уваги страхувальників !

Луцьке відділення управління  виконавчої дирекції фонду соціального страхування україни у волинській області   інформує:

20:03 17.11.2020

Верховна Рада відновила фінансування доглядів, одноразових допомог, реабілітації працюючих і санаторно-курортного лікування потерпілих за кошти ФССУ

22:20 04.11.2020

Матеріальне забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування по Луцькому відділенню за підсумками трьох кварталів 2020 року

За  підсумками трьох кварталів 2020 року  сума  фактичних витрат Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області для надання матеріального забезпечення становить 40,2 млн грн, в тому числі:

10:52 03.11.2020

Стан та профілактика виробничого травматизму і професійних захворювань за 9 місяців 2020 року

За підсумками  9 місяців 2020 року у Луцькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області зареєстровано 78 повідомлень про нещасні випадки та гострі професійні захворювання на виробництві.

10:28 23.10.2020

Фонд профінансував 5,8 млн грн страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві по Луцькому відділенню за 9 місяців 2020 року

За  9 місяців 2020  року  Луцьким відділенням проведено щомісячні страхові виплати  247  потерпілим (членам їх сімей). Слід зазначити, що з цієї кількості отримувачів виплат – 7 потерпілих є внутрішньо переміщеними особами, які продовжують отримувати страхові виплати на підконтрольній українській владі території.

10:23 23.10.2020

Стан та профілактика нещасних страхових випадків в умовах пандемії коронавірусної інфекції

За підсумками  І півріччя 2020 року у Луцькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області зареєстровано 44 повідомлення про нещасні випадки та гострі професійні захворювання на виробництві.

16:32 29.09.2020

Фонд продовжує нараховувати суми витрат на медико-соціальні послуги та здійснить виплати потерпілим після закінчення карантину або зняття обмежень

З 18 квітня 2020 року Фонд соціального страхування України на вимогу закону призупинив фінансування медичних і соціальних послуг та окремих виплат для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю та працюючого населення на період дії карантину. Обмеження накладено пунктом другим частини п’ятої прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний Бюджет України на 2020 рік».

10:49 28.08.2020

Видатки та щомісячні страхові виплати за підсумками півріччя по Луцькому відділенню складають 3,9 млн. грн.

У І півріччі 2020  року  Луцьким відділенням здійснювалися  щомісячні страхові виплати 251 потерпілому (членам їх сімей). Слід зазначити, що з цієї кількості отримувачів виплат – 7 потерпілих є внутрішньо переміщеними особами, які продовжують отримувати страхові виплати на підконтрольній українській владі території.

14:46 27.08.2020

Дії медичного працівника у випадку захворювання на COVID-19

Медичний працівник має підозру на COVID-19 – медичний працівник звернувся до сімейного лікаря або терапевта, той встановив підозру на COVID-19, взяв мазок на ПЛР-тест, виписав листок непрацездатності щодо гострого респіраторного захворювання.

18:19 09.07.2020