Фонд соціального страхування інформує

Фонд профінансував 8,36 млн грн страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві по Луцькому відділенню за 2020 рік

У 2020  році  Луцьким відділенням проведено щомісячні страхові виплати  244  потерпілим (членам їх сімей). Слід зазначити, що з цієї кількості отримувачів виплат – 7 потерпілих є внутрішньо переміщеними особами, які продовжують отримувати страхові виплати на підконтрольній українській владі території.

14:20 19.02.2021

Стан та профілактика виробничого травматизму і професійних захворювань по Луцькому відділенню за 2020 рік

За підсумками  2020 року у Луцькому відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області зареєстровано 98 повідомлень про нещасні випадки та гострі професійні захворювання на виробництві.

22:51 11.02.2021

Фонд і ФРУ закликають пришвидшити подання заяв-розрахунків на виплату лікарняних

Фонд соціального страхування України та Федерація роботодавців України закликають страхувальників (роботодавців) прискорити подання заяв-розрахунків на виплату допомог від ФССУ їх працівникам.

22:19 09.02.2021

Матеріальне забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування по Луцькому відділенню за підсумками 2020 року

За  підсумками 2020 року  сума  фактичних витрат Луцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській області для надання матеріального забезпечення становить 60.6 млн грн, в тому числі:

22:55 05.02.2021

Допомога по вагітності та пологах нараховується і виплачується однією сумою

Допомога по вагітності та пологах у розмірі 100% середньої заробітної плати надається працюючим жінкам за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період декретної відпустки.

11:22 15.01.2021

Уряд затвердив ініційоване Мінсоцполітики і ФССУ спрощення розслідувань смерті медиків від COVID-19

Рішенням Кабінету Міністрів України врегульовано процедуру розслідування випадків смерті медичних працівників внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2. Відповідні зміни до постанови КМУ «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» від 17.04.2019 № 337 Уряд прийняв на своєму засіданні учора, 05.01.2021. Рішення затверджено постановою КМУ за № 1.

15:29 11.01.2021

Соціальний захист людей з інвалідністю внаслідок виробничих травм - одне із пріоритетних завдань Фонду

Генеральна асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з інвалідністю з метою звернення більшої уваги на потребу їх інтеграції у суспільство. Завдання Всесвітньої програми дій, до якої долучилася й Україна, полягає у проведенні ефективних заходів для запобігання інвалідності та відновлення працездатності постраждалих.

11:42 03.12.2020

Фонд соціального страхування України профінансує медико-соціальні послуги і допомоги для потерпілих за увесь період, упродовж якого видатки було призупинено

Луцьке відділення управління  виконавчої дирекції фонду соціального страхування україни у волинській області   інформує:

13:50 30.11.2020