A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мар'янівська селищна рада
Луцького району Волинської області

Апарат Мар'янівської селищної ради

І. Апарат Мар’янівської селищної ради

Селищний голова - Басалик Олег Володимирович

Секретар ради - Васюренко Ольга Мирославівна

 

ІІ. Виконавчий апарат ради

Староста сіл Цегів, Борочиче, Широке - Лем Ярослав Степанович

Староста сіл Брани, Борисковичі, Довгів -  Киричук Сергій  Анатолійович

Староста  сіл Бужани, Ржищів, Скригове, Пилгани  - Гиль Іван Порфирович

Староста сіл Галичани, Хмельницьке, Новий Зборишів - Папиш Марія Ярославівна

 

Відділ організаційно-кадрової та правової роботи

Начальник відділу - Яцько Людмила Петрівна

Головний спеціаліст юрисконсульт - Лиса Юлія Володимирівна

Головний спеціаліст з кадрової роботи - Шевчук Марія Євгеніївна

 

Діловоди:

1. Петровська Марія Сергіївна

2.Павлік Євгенія Сергіївна

3. Куран Наталія Василівна

Оператор комп'ютерного набору - Притула Олександр Вікторович

 

Відділ земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища

Начальник відділу - Ліштван Алла Анатоліївна

Головний спеціаліст - інспектор з використання та охорони земель - Батюк Іван Феофанович

Головний спеціаліст - Харчук Надія Володимирівна

Спеціаліст-землевпорядник:

1.Мельник Галина Григорівна

2. Воробець Катерина Олександрівна

3. Озірський Андрій Петрович

 

Відділ соціального захисту населення

Начальник відділу - Кусевич Павло Юрійович

Головний спеціаліст - Шільберг Алла Олександрівна

Головний спеціаліст - Трачук Марія Євгеніївна

Фахівець із соціальної роботи - Голуб Надія Василівна

Соціальний працівник - Войтович Оксана Григорівна

 

Відділ містобудування та архітектури, комунальної власності, інвестицій

Начальник відділу-архітектор - 

Головний спеціаліст - 

Спеціаліст - 

 

Відділ бухгалтерського обліку та господарської діяльності

В.о. начальника відділу, головний спеціаліст – Білокурець Ірина Вікторівна

Спеціаліст І категорії - Куприсюк Еліна Володимирівна

Провідний спеціаліст - Якимчук Іванна Володимирівна

Тех. працівниця – Семенюк Галина Петрівна

 

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

Начальник відділу - адміністратор - Поліщук Ірина Володимирівна

Державний реєстратор - Яремчук Григорій Ярославович

Адміністратор (віддалене робоче місце) - Притулюк Алла Борисівна

 

Служба у справах дітей

В.о. начальника служби, головний спеціаліст - Повзун Ольга Юріївна

 

Сектор з питань мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту - Іванушко Людмила Миколаївна

Спеціаліст військово-облікового столу - Повідзьон Євгенія Василівна

 

ІІІ. Самостійний структурний підрозділ селищної ради

Фінансовий відділ

Начальник відділу - Павлік Катерина Євгеніївна

Головний спеціаліст - Піньковська Тетяна Василівна

Головний спеціаліст - Тарасовська Оксана Миколаївна

 

Відділ освіти, молоді, спорту та охорони здоров'я

Начальник відділу - Лакиш Ольга Олександрівна

Головний спеціаліст - Волошина Наталія Володимирівна

Спеціаліст І категорії - Дуб'юк Оксана Ігорівна 

Централізована бухгалтерія:

Головний бухгалтер - Хроль Оксана Василівна

Бухгалтер

1. Пасічник Олена Сергіївна

2. Рекрут Надія Ярославівна

3. Юрчук Лариса Василівна

КЗ "Центр надання культурних послуг"

Директор - Киричук Оксана Віталіївна

Бухгалтер - Шлабчук Світлана Ярославівна

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь